Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets början, lös sittplymå, klädsel i röd sammet, mörkbetasde träben,höjd ca 90, sitthöjd 40, bredd 80 cm
Kaftigt slitage på klädsel, ställvis trasiga sömmar
814923
2020-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här