Klubbat för:
6 400 SEK
5 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld och patinerad brons, Frankrike, 1800-talets slut, empirestil, parställda, dekor i form av putto, höjd ca 30 cm
Smärre slitage
814932
2020-09-24