Carl Thore "Le Monde"

Carl Thore
Carl Thore
Carl Thore
Carl Thore

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL THORE (Sigurd Lindkvist), taklampa, "Le Monde", Granhaga Metallindutri, 1970-tal, lackerad aluminium, rund form, diameter 40 cm.

Slitage och små bucklor, ej funktionstestad.

814953

2020-09-25