Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
HERMAN KÄHLER, vas, keramik, Danmark, 1900-talets början, Jugend, polykrom dekor av blommor, signerad och stämplad HAK Danmark, höjd ca 25 cm
814979
2020-09-21