Tallrikar Kina 1700-tal Famille rose

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), djup modell, famille rose, diameter ca 23 cm

Nagg, alla med sprickor

814996

2020-09-22