Anders Hedenberg

Anders Hedenberg
Anders Hedenberg
Anders Hedenberg
Anders Hedenberg
Anders Hedenberg
Anders Hedenberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS HEDENBERG (1839-1916): hus vid vatten, signerad och daterad 1867, olja på duk, 45x33 cm

Krackelyr samt mindre rispa

815001

2020-09-26