Andreas Wargenbrant skulptur gjutjärn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Skulptur, dalahäst, svärtat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2012, höjd 33,5 cm, längd ca 32 cm

815004

2020-09-21