Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANN EDHOLM (född 1953): "Persona II", signerad och daterad Ann Edholm 2018, EA, färglitografi, bladmått 58x46 cm
Oramad
815039
2020-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här