Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OKÄND KONSTNÄR, lack på pannå, Tingatinga, signerad By Aly, daterad 1978, motiv med fåglar, 61x61 cm.
Zustandsbeschreibung
Något slitage.
815040
2020-10-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner