Okänd konstnär lack på pannå

Okänd konstnär lack på pannå
Okänd konstnär lack på pannå
Okänd konstnär lack på pannå
Okänd konstnär lack på pannå

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OKÄND KONSTNÄR, lack på pannå, Tingatinga, signerad By Aly, daterad 1978, motiv med fåglar, 61x61 cm.

Zustandsbeschreibung

Något slitage.

815040

2020-10-03