Ann Edholm färglitografi
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ANN EDHOLM (född 1953): "Persona III", signerad och daterad Ann Edholm 2018, EA, färglitografi, bladmått 58x46 cm
Kuntoraportti
Oramad
815042
Päivämäärä:
2020-09-21