Ann Edholm färglitografi

Ann Edholm färglitografi
Ann Edholm färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ANN EDHOLM (född 1953): "Persona III", signerad och daterad Ann Edholm 2018, EA, färglitografi, bladmått 58x46 cm

Kuntoraportti

Oramad

815042

Päivämäärä:

2020-09-21