Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, sarg med låda, draghandtag i patinerad metall, höjd ca 66, bredd 39, djup 58 cm
Brukslitage, märken
815046
2020-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här