Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
JERRY ROUPE (1919-2005), tupp, litografi, signerad, numrerad 20/240, bildmått 54x43,5 cm
Fläckar, ej examinerad ur ram
815057
2020-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här