Jerry Roupe

Jerry Roupe
Jerry Roupe

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

JERRY ROUPE (1919-2005), tupp, litografi, signerad, numrerad 20/240, bildmått 54x43,5 cm

Fläckar, ej examinerad ur ram

815057

2020-09-25