Industrilampa emailj

Industrilampa emailj
Industrilampa emailj
Industrilampa emailj
Industrilampa emailj

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

INDUSTRILAMPA, skärm, 1900-talets början, emalj och sink, bemålad i grönt, höjd ca 50, diameter 50 cm

,

Bruks- och åldersrelaterat slitage, spridda rostfläckar, bemålad vid flera tillfällen

815058

2020-09-24