Industrilampa emailj
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
INDUSTRILAMPA, skärm, 1900-talets början, emalj och sink, bemålad i grönt, höjd ca 50, diameter 50 cm
,
Bruks- och åldersrelaterat slitage, spridda rostfläckar, bemålad vid flera tillfällen
815058
2020-09-24