George Braque litografi

George Braque litografi
George Braque litografi

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Les étoiles", ur DLM, signerad i plåten, 1959, färglitografi, bildmått ca 37x27 cm
LITTERATUR: Maeght nr 1029

815069

2020-09-27