ALF H FORSBERG oljemålning

ALF H FORSBERG oljemålning
ALF H FORSBERG oljemålning
ALF H FORSBERG oljemålning
ALF H FORSBERG oljemålning
ALF H FORSBERG oljemålning
ALF H FORSBERG oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF H FORSBERG, "Segelbåtar i morgondis", signerad samt a tergo daterad 1976, olja på duk, ca 60x50 cm

815074

2020-09-24