Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 500 SEK
Beschreibung
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm
Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
815078
2020-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner