Jan Håfström Mr Walker

Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 500 SEK

Beschreibung

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

815078

2020-09-30