Urna Kina

Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina
Urna Kina

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

URNA, lergods, Kina, 1900-tal, grön glasyr, dekor i relief, höjd ca 31 cm

Sprickor, krackelering

815081

2020-09-22