Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

SKÅL, ASSIETT, 2 dlr., porslin, Asien, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 10, diameter 17, längd ca 18 cm

Nagg

815103

2020-09-22