Carl-Harry Stålhane gouache

Carl-Harry Stålhane gouache
Carl-Harry Stålhane gouache

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE (1920-1990), "Longchamp", signerad och daterad C.H Stålhane -50, gouache, ca 37x45 cm

815106

2020-09-21