Okänd konstnär olja på pannå

Okänd konstnär olja på pannå
Okänd konstnär olja på pannå
Okänd konstnär olja på pannå
Okänd konstnär olja på pannå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, sent 1800-tal, motiv med sjöutsikt och sekelskiftesklädd kvinna i förgrunden, 37x46 cm.

Något slitage, krackelyr.

815113

2020-10-03