Vaser Gustavsberg majolika

Vaser Gustavsberg majolika
Vaser Gustavsberg majolika
Vaser Gustavsberg majolika
Vaser Gustavsberg majolika
Vaser Gustavsberg majolika
Vaser Gustavsberg majolika
Vaser Gustavsberg majolika
Vaser Gustavsberg majolika

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, vaser, 2 st, 1800/1900-tal, i form fisk, majolika, flintgods, höjd 24 cm

Vas med krackeleringar, nagg och smärre spricka

815137

2020-09-24