Meber espressoservis
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEBER, espressoservis, 14 dlr, rostfritt stål med förgyllda detaljer, Italien, 1980-tal, bestående av: 6 kopppar med fat, 6 skedar, sockerskål med lock samt sked, originalschatull i rött
Nyskick, schatull med fläck
815160
2020-09-22