Meber espressoservis

Meber espressoservis
Meber espressoservis
Meber espressoservis
Meber espressoservis
Meber espressoservis
Meber espressoservis
Meber espressoservis
Meber espressoservis
Meber espressoservis
Meber espressoservis
Meber espressoservis
Meber espressoservis

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEBER, espressoservis, 14 dlr, rostfritt stål med förgyllda detaljer, Italien, 1980-tal, bestående av: 6 kopppar med fat, 6 skedar, sockerskål med lock samt sked, originalschatull i rött

Nyskick, schatull med fläck

815160

2020-09-22