Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VIDE JANSON (1924-2007): komposition, träsnitt, signerad samt numrerad 6/16, ca 35x39 cm
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
Ej examinerad ur ram
815175
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här