Skänk Musterring Möbel International

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÄNK, Musterring-Möbel International, Tyskland, 1960-tal, fanér i palisander, ben i stål, nyckel medföljer, höjd ca 80, 250 x 48 cm

CITES-intyg inom EU medföljer

Fanérskador, märken, fläckar, slitage

815190

2020-10-01