Parti silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARTI SILVER, 1900-tal, Svenska och Norska kontrollstämplar, bestående av: 1 bägare, 1 skål, 1 sockertång, 1 kaktång, 12 skedar av olika modell, 3 skedar i etui, 6 skedar i etui, 3 uppläggningsbestick i etui, total vikt ca 616 g
Bruksslitage, repor, oxidering
815204
2020-09-27