Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARTI SILVER, 1900-tal, Svenska och Norska kontrollstämplar, bestående av: 1 bägare, 1 skål, 1 sockertång, 1 kaktång, 12 skedar av olika modell, 3 skedar i etui, 6 skedar i etui, 3 uppläggningsbestick i etui, total vikt ca 616 g

Bruksslitage, repor, oxidering

815204

2020-09-27