Oscar Reutersvärd akvarell och tusch

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): "Perspective Japonaise n:o 420, fag", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch på papper, bladmått ca 57x38 cm

Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"

Ej examinerad ur ram

815208

2020-09-30