Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, möjligen Indien, luckor och lådor, rikligt skuren dekor, bemålat, höjd ca 95 samt 105x39 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

815209

2020-09-27