Folke Ohlsson soffa

Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLKE OHLSSON, soffa "Monterey", 1900-talets mitt, teak, Bodafors, brännmärkt Made in Sweden 1961, lösa sittplymåer, längd ca 190 cm

Defekt upphängning för sitsen, bruksslitage, lösa delar medföljer

815210

2020-09-21