Reseur och barometer

Reseur och barometer
Reseur och barometer
Reseur och barometer
Reseur och barometer
Reseur och barometer
Reseur och barometer
Reseur och barometer
Reseur och barometer
Reseur och barometer
Reseur och barometer
Reseur och barometer
Reseur och barometer

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEUR samt BAROMETER, 1900-talets första hälft, reseur i kromad metall samt mässing, höjd ca 18,11x7,5 cm, barometer i mässing, vit urtavla, diameter ca 8 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

815211

2020-09-27