Bankett jugend

Bankett jugend
Bankett jugend
Bankett jugend
Bankett jugend
Bankett jugend
Bankett jugend

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BANKETT, jugend, tidigt 1900-tal, mörkbetsad ek med detaljer i metall samt stoppad sits, sitthöjd 45 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage, ställvis hårdare, en metalldel saknas.

815215

Päivämäärä:

2020-09-26