Bankett jugend
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BANKETT, jugend, tidigt 1900-tal, mörkbetsad ek med detaljer i metall samt stoppad sits, sitthöjd 45 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, ställvis hårdare, en metalldel saknas.
815215
Päivämäärä:
2020-09-26