Belysning Fagerlund för Orrefors

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL FAGERLUND, "RD 1990", golvlampa, Orrefors, 1960-70-tal, mässingstomme med glasdiskar, mässingsbricka präglad ORREFORS RD 1990, höjd ca 112 cm

Fotskador, metall anlupen

815216

2020-09-30