Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL FAGERLUND, "RD 1990", golvlampa, Orrefors, 1960-70-tal, mässingstomme med glasdiskar, mässingsbricka präglad ORREFORS RD 1990, höjd ca 112 cm
Fotskador, metall anlupen
815216
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här