STIG LINDBERG Askungen och prinsen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): "Askungen och prinsen", signerad Stig L i trycket, färglitografi, löst blad i originalkonvulut ,ca 29 x 20 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

löst blad i originalkonvulut

815219

2020-09-30