STIG LINDBERG Askungen och prinsen
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982): "Askungen och prinsen", signerad Stig L i trycket, färglitografi, löst blad i originalkonvulut ,ca 29 x 20 cm
Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer
löst blad i originalkonvulut
815219
2020-09-30