STIG LINDBERG

STIG LINDBERG
STIG LINDBERG
STIG LINDBERG
STIG LINDBERG

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): "Skönheten och odjuret", signerad Stig L i trycket, färglitografi, löst blad i originalkonvulut ,ca 29 x 20 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

Löst blad

815221

2020-09-30