Bengt Ellis olja på duk

Bengt Ellis olja på duk
Bengt Ellis olja på duk
Bengt Ellis olja på duk
Bengt Ellis olja på duk
Bengt Ellis olja på duk
Bengt Ellis olja på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ELLIS (1923-2006): ´´Fjällandskap", olja på duk, signerad och daterad Ellis -78, mått ca 30x46 cm

815231

2020-09-22