Serveringsvagn ek
2020-09-22
815262
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, ek, övre brickan löstagbar, höjd ca 74, 68x44 cm
Bruksslitage