Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, ek, övre brickan löstagbar, höjd ca 74, 68x44 cm
Bruksslitage
815262
2020-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här