Serveringsvagn ek

Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek
Serveringsvagn ek

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, ek, övre brickan löstagbar, höjd ca 74, 68x44 cm

Bruksslitage

815262

2020-09-22