Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): blåbär i krus, signerad och daterad "Schantz -78", samt numrerad X/XV HC, ca 39 x 53 cm

Ej examinerad ur ram

815263

2020-10-01