Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): (2), Stadsbilder, signerade A Fridell, etsningar, bildmått ca 25x20 resp 12x15 cm
815265
2020-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här