Spegel med konsolbord Empire
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, förgylld och bronserad, 1800-talets första hälft, empire, krönet med dekor av parställda ymnighetshorn, bordet med lyra och vinranka, stenskiva, höjd ca 156+83 cm
Löst bakstycke, delvis senare förgyllning, slitage
815267
2020-09-24