Spegel med konsolbord Empire

Spegel med konsolbord Empire
Spegel med konsolbord Empire
Spegel med konsolbord Empire
Spegel med konsolbord Empire
Spegel med konsolbord Empire
Spegel med konsolbord Empire
Spegel med konsolbord Empire
Spegel med konsolbord Empire

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, förgylld och bronserad, 1800-talets första hälft, empire, krönet med dekor av parställda ymnighetshorn, bordet med lyra och vinranka, stenskiva, höjd ca 156+83 cm

Löst bakstycke, delvis senare förgyllning, slitage

815267

2020-09-24