Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIN, Japan, 1900-tal, skinn samt mässingsdetaljer, invändigt med tre lådor, med spegel, dekor av drake, höjd ca 17, 18x25 cm
Bruksslitage, märken
815272
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här