Anna Palm de Rosa - Stockholms skärgård, akvarell

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): "Stockholms skärgård" signerad Anna Palm, akvarell, ca 19,5x11 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

815282

2020-09-28