Cigarettskrin sterlingsilver

Cigarettskrin sterlingsilver
Cigarettskrin sterlingsilver
Cigarettskrin sterlingsilver
Cigarettskrin sterlingsilver
Cigarettskrin sterlingsilver
Cigarettskrin sterlingsilver
Cigarettskrin sterlingsilver
Cigarettskrin sterlingsilver
Cigarettskrin sterlingsilver
Cigarettskrin sterlingsilver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CIGARETTSKRIN, sterlingsilver, invändigt förgylld, graverad dekor, lock med spegelmonogram, stämplad GEBOS, Göteborg 1951, höjd 12, 9x6 cm, vikt 496 g

815286

2020-09-21