Salongsbord senempire

Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets mitt, senempire, fanerat i mahogny, pelarben med fyrdelad fot på tassar, skuren godronnering, höjd ca 77, 126x94 cm

Skiva med hack

815289

2020-09-21