Taklampor 1 par
Valmis
2020-09-22
815292
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, 1 par, vita glaskupor, 1900-tal, höjd inkl. fästen ca 70 cm
Kupornas inre fästen med nagg