Taklampor 1 par
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAKLAMPOR, 1 par, vita glaskupor, 1900-tal, höjd inkl. fästen ca 70 cm
Kuntoraportti
Kupornas inre fästen med nagg
815292
Päivämäärä:
2020-09-22