Rune Rockström 3 akvareller

Rune Rockström 3 akvareller
Rune Rockström 3 akvareller
Rune Rockström 3 akvareller
Rune Rockström 3 akvareller

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Södermälarstrand med Münchenbryggeriet i horisont, signerad, akvarell, bildmått ca 26x21 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerade ur ram

815301

2020-09-28