Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RUNE ROCKSTRÖM (1898-1983): Södermälarstrand med Münchenbryggeriet i horisont, signerad, akvarell, bildmått ca 26x21 cm
Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder
Ej examinerade ur ram
815301
2020-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här