Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956): "Häger", sigillstämplad samt signerad och numrerad, 93/190, färglitografi, bladstorlek 63x32 cm
Ingår i temaauktione Nordiska Konstnärer
Ej examinerad ur ram
815329
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här