KARL MÅRTENS - spillkråka
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956): "Spillkråka", sigillstämplad samt signerad och numrerad, 123/150, färglitografi, bladstorlek 45x38 cm
Ingår i temaauktione Nordiska Konstnärer
Ej examinerad ur ram
815333
2020-09-30